Veležu i Slobodi po bod

U susretu 15. kola nogometne Premijer lige BiH Velež i Sloboda podijelili su bodove odigravši u Mostaru 2:2.

Velež je bolje otvorio susret, pritisnuo je goste iz Tuzle koji su se uspješno branili sve do 36. minute kada je za vodstvo domaćih pogodio Denis Zvonić.

Sloboda je do izjednačenja došla u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Nakon solo akciji, u praktično prvoj ozbiljnijoj situaciji pred golom Veleža, za 1:1 pogodio je Samir Bekrić.

Velež je dobro otvorio drugo poluvrijeme. Ponovno je pritisnuo goste, a već u 51. minuti Nusmir Fajić je glavom nakon kornera pogodio za 2:1.

Ipak, Sloboda se nije predala i u 61. minuti došla je do izjednačenja s bijele točke. Kazneni udarac izborio je Amer Bekić i sam ga realizirao za 2:2.

Nakon drugog primljenog gola domaći nogometaši ostali su bez ideje u igri te do kraja utakmice, iako se uglavnom igralo na polovici Slobode, nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti Tuzlacima.

Utakmica je tako završila rezultatom 2:2 i podjelom bodova.