Vejzović zlatni, bronzani Savić i Musić – Međunarodni memorijalni dvoranski atletski miting “Josip Gašparac” Osijek

Na međunarodnom memorijalnom dvoranskom atletskom mitingu “Josip Gašparac” kojije održan u Osijeku 29.02.2020. godine članovi AK “Sloboda Tehnograd” osvojili su tri medalje od čega – 1 zlatnu i dvije bronzane medalje. Zlatnu medalju za naš klub osvojio je Hajrudin Vejzović u trci na 60 metara sa rezultatom 7,04 sekundi. U istoj disciplini Egon Savić osvojio je 3. mjesto i bronzanu medalju istrcavši 7,26 sekundi. Drugu bronzanu medalju osvojio je Bakir Musić disciplini u skoku u dalj.

Musić

Bakir Musić

Takodjer, napominjemo da je Hajrudin Vejzović u četvrtak 27.02.2020. godine nastupio na Međunarodokm atletskom mitingu u Beogradu gdje je osvojio 5 mjesto sa rezultatom 6.99 sekundi. Ovim takmičenjem je i završena sezona u dvorani, te se naši takmičari spremaju za predstojeća takmičenja na otvorenom.