Rusmir Malkočević – II mjesto na Međunarodnom atletskom mitingu u Slovenskoj Bistrici

U subotu je Slovenski Bistrici održan Medjunarodni atletski miting na kome su nastupili atletičari AK “Sloboda-Tehnograd” Rusmir Malkočević, Hajrudin Vejzović i Aleksandar Dalić.
Rusmir Malkočević je u discipline 400 m prepone osvojio II mjesto sa rezultatom 52:86, iza Slovenca Petera Hribaršeka koji je pobijedio sa rezultaom 52:01.
Hajrudin Vejzović je trčao trku na 200 m osvojviši I mjesto u svojoj grupi sa istrčanim ličnim rekordom u vremenu od 22: 46, pobijedivši u svojoj grupi, što mu je na kraju u ukupnom plasmanu donijelo V mjesto.
U trci na 800 m nastupio je Aleksandar Dalić koji je u konkurenciji 29 takmičara, zauzeo 19 mjesto sa rezultatom 1:58:81.