Državni rekord i 6 medalja na međunarodnom atletskim mitingu u Beogradu

Na V međunarodnom atletskom mitingu koji je jučer održan u Beogradu u tehničkoj organizaciji AK Parrizan, atletičari AK Sloboda Tehnograd ostvarili su izvanredne rezultate, osvojivši 4 zlatne i 2 srebrne medalje, te postavili novi drżavni rekord u konkurenciju dječaka.

Bakir Musić je u trci na 200 m osvojio 1 mjesto istrčavši novi drżavni rekord u vremenu od 23:48 s. Zlatne medalje osvojili su Nikola Pavljaševiću trci na 800 m, dok je Enes Džinić osvojio dvije zlatne medalje i to u trci na 200 m u kategoriji mladjih juniora i u skoku u dalj.

Srebrnim medaljama okitio se u konkurenciji juniora u disciplinama 200 m i skoku u dalj Rijad Hasanbašić. Ekipa AK Sloboda Tehnograd je na ovom mitingu nastupala sa svojih 19 takmičara.

Danas ista grupa takmičara-ki našeg kluba nastupa na Novogodišnjem atletskom mitingu kojeg organizuje AK Crvena zvezda u istoj atletskoj dvorani .