Crveno – crni polusezonu završavaju sa 24 osvojena boda

Posljednju utakmicu u jesenjem dijelu sezone Crveno – crni su odigrali u Banja Luci protiv FK Borac.

Utakmica je završena u korist domaćeg tima rezultatom 3:1. Prvi pogodak pao je u 33.minuti susreta kada je Lukić iskoristio priliku i zatresao našu mrežu. Nekoliko minuta poslije, Fedor Predragović pogađa za izjednačenje. Na samom početku drugog poluvremena, domaći dolaze do pogotka preko Vušurovića koji je postavio i konačan rezultat u 72.minuti.

Imali su i Crveno – crni veliki broj šansi preko Balića, Husejinovića, Mehmedovića, ali sreća nije bila na strani Slobode te lopta nije htjela u okvir gola.

Nakon ove utakmice, Sloboda je ostala na šestoj poziciji premijerligaške tabele sa ukupno osvojena 24 boda, a banjalučki Borac sa osvojenih 30 zauzima treće mjesto.

Inače, Crveno – crni su u dosadašnjem dijelu sezone ubilježili ukupno pet pobjeda, devet remija i pet poraza.

Džeku i dalje cijene u Rimu: Pogledajte kako su ga dočekali navijači