Čelik poražen od Slobode

Porazom na Bilinom polju od momčadi Slobode ekipa zeničkog Čelika napustit će natjecanje u Premijer ligi BiH naredne sezone.

Tuzlanski nogometaši su preko Salihovića u 16 minuti došli u vodstvo od 0:1, da bi Bekić u 22. minuti povećao na 0:2.

Domaćini su pokušali da  sa nekoliko akcija zabilježe pogotke i vrate nadu u opstanak, ali nisu imali kvaliteta i sportske sreće.

U 40. minuti crveni karton zbog neoprezne igre zaradio je Kouadio nakon čega oko 3.000 gledalaca nije očekivalo promjenu rezultata i sportsko čudo.

Trenutno jedina nada navijačima Čelika da njihov klub igra u Premijer ligi je odluka Komisije za licenciranje NFS BiH, jer ukoliko neki klub ne dobije licencu Zeničani bi mogli opstati u društvu najboljih.